Назва: Як це сказати по-англійськи

Автор: І. А. Гивенталь

Рік видання: 2003

Мова: українська

Опис:

Мета даного підручника в тому, щоб допомогти тим, хто вивчає англійську мову ЗАГОВОРИТИ ПО-АНГЛІЙСЬКИ, тобто навчитися грамотно висловлювати всі свої думки і почуття англійською мовою, не користуючись при цьому пальцями обох рук і всіма мімічними м'язами обличчя. Необхідність у створенні такого підручника назріла вже давно. І ось чому: люди вчать англійську мову роками (5-6 років у школі, ще 5 – в інституті). Людина, сумлінно вчився всі ці роки і отримав вищу освіту, в стані прочитати текст будь-якої складності, написаний англійською мовою. А ось вільно, швидко, жваво, не замислюючись судорожно над тим, яку глагольную форму з 12-ти форм активного застави і 8-мі форм пасивного застави слід вибрати, щоб грамотно висловити свої думки і почуття по-англійськи, може далеко не кожен. І навіть люди, які склали кандидатський мінімум з англійської мови, дуже часто допускають грубі, з точки зору англійської граматики, помилки, намагаючись вимовити по-англійськи зовсім прості фрази типу «Я тут працюю» або «Я тут працюю з ранку», або «Я тут все ще працюю».

Чому ж так відбувається? Чому результатом 10-12 років навчання стає одностороннє – «Все розумію, але сказати не можу!», хибне знання, назвемо його «німим знанням іноземної мови»? Чому з цим «німим» знанням прийнято миритися, пасуючи перед горезвісним психологічним мовним бар'єром, подолати який вважається можливим, тільки якщо довго жити в чужій країні, країні досліджуваного мови?

Ризикуючи здатися самовпевненим, автор хоче запропонувати вашій увазі новий метод навчання іноземної мови, при якому проблема «німого знання» у принципі не може виникнути, а психологічний мовний бар'єр можна буде подолати, не їдучи в чужу країну, а продовжуючи жити в своєму рідному місті, день у день чуючи звичні, з народження зрозумілі звуки рідної мови.

Цей підручник розрахований на широке коло користувачів. Він призначений для тих, хто тільки-тільки почав вивчати англійську мову, і для тих, хто вже багато років намагається навчитися говорити по-англійськи, але так і не може розібратися в складнощах вживання англійських граматичних часів, і для тих, хто вирішив повторити видовременные форми англійського дієслова під час підготовки до вступних іспитів у вищі навчальні заклади, і для тих, хто захотів покінчити з «німим знанням мови» і ЗАГОВОРИТИ, НАРЕШТІ, ПО-АНГЛІЙСЬКИ!

Завантажити (1 МБ)

Формат файлу: pdf