Розділ містить правила написання ділових листів, супровідних листів, резюме та curriculum vitae, з прикладами вже готових листів. Крім листів і правил їх написання в розділі наведені деякі найбільш вживані фрази та вирази для написання таких листів. Крім цього, у розділі представлені деякі основні терміни бізнес-мови, що використовуються у фінансовій сфері, сфері продажів, сфері реклами, та інше.

Ділові листи

Правила і поради з написання ділових листів, приклади готових ділових листів. Наведено вирази, які можуть використовуватися при написанні ділових листів.

Супровідні листи

Правила і поради з написання супровідних листів, приклади готових супровідних листів. У розділі наводяться вирази, які можуть використовуватися при написанні супровідних листів.

Резюме та Curriculum Vitae

У розділі пояснюються відмінності між резюме та Curriculum Vitae, наводяться правила та поради щодо їх написання, і слова і вирази, які можуть використовуватися для їх складання.

Бізнес-терміни

Розглядаються основні терміни, які використовуються в різних сферах бізнесу: фінанси, торгівля, продаж, реклама, та інше.