Головною метою даного розділу є розвиток розмовних навичок вивчаючих англійську мову. Розділ складається з чотирьох частин.

Перша частина, діалоги, описує різні життєві ситуації, представлені у вигляді діалогів між двома мовцями. Діалоги - це відмінний спосіб вивчення і практики мови. Всі діалоги побудовані на сучасній розмовній мові, тому вони є відмінним джерелом для вивчення розмовних слів і виразів.

Друга частина, повсякденні фрази, являє собою "класичний" англійський розмовник, тобто набір фраз і виразів на різні побутові теми, які будуть корисні вивчаючим англійську для розвитку загальних розмовних навичок, так і тим, хто збирається за кордон, або вже перебуває закордоном, і хто відчуває труднощі при спілкуванні англійською мовою.

Третя частина даного розділу, корисні слова і словосполучення, містить велику кількість різноманітних англійських слів і словосполучень з транскрипцією, розділених на теми. У кожної представленої теми розглянуті всі основні слова і словосполучення, які можуть знадобитися для ефективного спілкування з обраної теми.

Четверта частина, слова в картинках, призначена для поповнення словникового запасу. Представлено безліч слів (в першу чергу, найбільш уживаних), кожне з яких супроводжується перекладом, транскрипцією, прикладами використання, і картинкою для кращого його запам'ятовування.

П'ята частина, розвиток розмовних навичок, орієнтована, у першу чергу, на розвиток навичок спілкування вивчаючих англійську мову. Розглянуто безліч прикладів ситуацій з поясненням того, що в подібних ситуаціях можна говорити, а що не можна. Наведено рекомендації щодо використання тих або інших слів і виразів, а також розглянуті різноманітні приклади з використанням таких слів і виразів.

Діалоги

Безліч різноманітних діалогів на різні теми.

Повсякденні фрази

Найбільш уживані фрази і вирази на повсякденні теми, згруповані за тематичними розділами.

Корисні слова і словосполучення

Безліч слів і словосполучень на різноманітні теми. Важкочитаємі слова забезпечені транскрипцією.

Слова в картинках

Англійська в картинках - англійські слова з транскрипцією, перекладом, і прикладами використання.

Розвиток розмовних навичок

Різноманітні рекомендації щодо використання тих чи інших слів, словосполучень і виразів, спрямовані на розвиток навичок спілкування англійською мовою, забезпечені прикладами.