В даному розділі можна скачати програми для вивчення англійської мови. У розділі представлені різноманітні програми, призначені для вивчення, практики та вдосконалення англійської.

До кожної програми наводиться короткий опис основних цілей та функцій програми. Щоб переглянути всі можливості програми, її необхідно завантажити, встановити і переглянути довідку або допомогу до програми.

Всі програми розташовані в алфавітному порядку.

Basic English

Програма призначена для вивчення базового словника англійських слів. При своєму маленькому розмірі вона володіє функціональністю своїх побратимів, які мають набагато більші розміри. Словник підібраний викладачами англійської мови з таким розрахунком, що вивчивши його, можна почати розуміти англійську мову і спілкуватися нею на початковому рівні.
Завантажити (26.5 KB)

Business Letters

Програма містить кілька сотень ділових листів на найрізноманітніші теми. Переглянувши зразки листів, ви краще засвоїте структуру ділового листа, та правила написання таких листів. У програмі реалізований пошук. Незважаючи на те, що інтерфейс програми - англійська, управління досить просте і не викликає труднощів.
Завантажити (508.5 КБ)

BX Language Acquisition

Програма BX Language Acquisition призначена для запам'ятовування іноземних слів, складених словники спеціального формату. Слова в словнику розбиваються на вправи, що складаються з певної кількості завдань (слів).
Завантажити (1378.8 КБ)

English Grammr in Use

Програма, в якій чергуються теоретичні уроки і практичні вправи з англійської. Вправи супроводжуються малюнками, тому вам буде легко засвоїти матеріал.
Завантажити (687.5 КБ)

English Test

Програма - тест, покаже вам реальний рівень володіння англійською мовою. Програма глибоко тестує ваші знання англійської мови, вираховуючи рівень, виходячи з правил оцінки тестування міжнародного тестування TOEFL.
Завантажити (5163.7 КБ)

EnglishCheck

Програма для контролю знань англійської мови. Програма виводить речення англійською мовою, а користувачеві необхідно із запропонованих варіантів вибрати граматично правильний.
Завантажити (398.4 КБ)

EnglishWord

Програма для контролю знань англійської мови. Програма дозволяє вам складати уроки, і потім їх використовувати для тренувань.
Завантажити (419.7 КБ)

EZ Memo Booster

Програма розрахована на збільшення словникового запасу користувача шляхом знаходження кожному англійському слову український аналог, або навпаки.
Завантажити (1017.4 КБ)

Irregular Verbs

Мета програми - допомогти користувачеві вивчити англійські неправильні дієслова. При запуску програми необхідно натиснути на кнопку "Старт", після чого на екрані відображаються всі форми п'яти випадково обраних неправильних дієслів. По закінченню 20 секунд (час можна змінювати) деякі форми дієслів зникають з екрана, і користувачеві необхідно заповнити прогалини правильними формами. Програма має невеликий розмір і дуже ефективна для запам'ятовування англійських неправильних дієслів.
Завантажити (23.9 КБ)

Language Memory Bomber

Програма призначена для запам'ятовування іноземних слів використанням зорових образів і відволікаючих прийомів з вбудованим синтезатором мови, що дозволяє чути звучання слова у розділах: Урок-Іспит і Картка.
Завантажити (2269.9 КБ)

Language Study

Програма Language Study призначена для вивчення нових англійських слів та повторення вже вивчених. При запуску програми на екрані буде постійно перебувати вікно з англійськими словами і перекладом. Розміри вікна, шрифту, і багато чого іншого можна поміняти в налаштуваннях.
Завантажити (641.5 КБ)

Selfln

Програма для тренування усної та письмової англійської використовуючи багаторазове повторення матеріалу. З урахуванням часу або без урахування часу. Є можливість створювати свої уроки - для вивчення граматики, для вивчення слів, для роботи над помилками. Вбудована можливість запису відповідей з мікрофона.
Завантажити (1149.5 КБ)

Sentence Exerciser

Sentence Exerciser – набір тестів з граматики англійської мови. Різні вправи присвячені різним темам і правилами. В основному, у вправі потрібно буде вибрати правильну відповідь з декількох варіантів, але не просто клікнути мишкою, а написати відповідь, а, як відомо, при написанні слова запам'ятовуються набагато краще.
Завантажити (176.4 КБ)

Тренажер перекладу слів

Тренажер призначений для навчання написання слів англійської мови. Тестування знання написання переказів в обох напрямках (з російської на англійську, з англійської на російську) з використанням статистики по успішності перекладу того чи іншого слова.
Завантажити (231.1 КБ)