В даному розділі представлені найбільш відомі і поширені міжнародні іспити з англійської мови. Найчастіше наявність сертифікатів про складання подібних іспитів необхідно при вступі в різні навчальні заклади по всьому світу, і зокрема, в англомовних країнах. Крім того, наявність таких сертифікатів дає їх власникові більше можливостей отримати роботу в міжнародній організації, компанії, а також просто підвищує їх готовність до пошуку роботи в англо-говорящих країнах. Такі сертифікати визнаються багатьма корпораціями, компаніями, фірмами та організаціями по всьому світу, і наявність одного з них є переконливим доказом знання англійської на певному рівні.

Більшість розглянутих сертифікатів є кембриджськими, як найбільш відомі й прийняті в усьому світі, але крім них у розділі також розглядаються деякі інші, не менш популярні сертифікати. Розглянуті в розділі тести та іспити є дуже популярними в усьому світі, і вони щорічно проходять у більш ніж ста країн світу, а кількість экзаменующихся становить кілька мільйонів чоловік щорічно.

В даному розділі розглядаються самі іспити, з їх описом, структурою, поясненням розрахунку результату, а також наводяться посилання на ресурси, присвячені кожному з представлених іспитів.