У даному розділі міститься інформація, що не підходить за змістом в інші розділи, але, тим не менш, представляє інтерес для тих, хто вивчає англійську. У розділі наводяться деякі загальні відомості про мову (історія, розвиток мови), статистичні (цифри і факти про мову, самі використовувані слова), так і деякі корисні для вивчення відомості (скоромовки, назви рідко вживаних тимчасових проміжків, ресурси для вивчаючих англійську), і багато іншого.

100 слів, в яких найчастіше допускаються помилки
Наводиться 100 слів, при написанні яких багато роблять помилки. Знаючи їх заздалегідь, буде простіше писати їх правильно.

500 найбільш уживаних слів в англійській мові
Розглядається 500 найбільш часто використовуваних слів в сучасній англійській мові.

SMS на англійській
Розглядаються часто вживані скорочення, які використовуються в англійській мові при написанні коротких повідомлень, в чатах, на форумах,  тощо

Тимчасові проміжки
Багато з розглянутих слів, що позначають проміжки та інтервали часу, використовуються вкрай рідко, але знати їх буде корисно.

Цікаві факти про словниковий склад англійської
Цікаві відомості про англійські слова. Які англійські слова найдовші? В яких словах не використовуються голосні? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете тут.

Історія англійської мови
Історія розвитку мови від давньоанглійської до сучасної англійської, написана простою і цікавою мовою.

Паліндроми
Що таке паліндром? Приклади англійських палиндромов.

Ресурси для вивчаючих англійську

Посилання на різноманітні англомовні ресурси для вивчення англійської мови.

Скоромовки
Через скоромовки можна практикувати дикцію і вимову.

Статистика англійської мови
Деякі цікаві й корисні відомості, що стосуються англійської мови в цілому. Скільки людей говорить англійською? Скільки слів в англійській? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете тут.