Підкаст – це звуковий файл, що має, як правило, формат mp3, і що завантажується через інтернет. Після завантаження підкасту його можна слухати або на комп'ютері, або на аудіо плеєрі.

Підкасти, як і будь-який інший аудіозапис, сприяють розвитку і практиці навичок сприйняття англійської мови на слух. Слухаючи підкасти регулярно, вивчають англійську з часом почнуть краще розуміти англійську мову, і зможуть перейти до прослуховування більш складних аудіо або відео матеріалів.

В даному розділі представлені підкасти, записані на британській англійській, і на американській англійській, як двох найбільш поширених у світі варіантах англійської мови. Всі підкасти забезпечені текстами, тому представлені підкасти можна прослуховувати, звіряючись з вимовним текстом або без нього. Всі підкасти можна прослухати прямо на сайті або завантажити їх з сайту і завантажити на комп'ютер, плеєр або будь-який інший портативний пристрій, слухаючи їх в будь-якому місці і в будь-який час, для постійної практики англійської.

Підкасти на британській англійській

Безліч підкастів на британській англійській з чіткою вимовою диктора. Особливістю є те, що в багатьох представлених підкастів розглядають і пояснюють різні англійські слова, вирази, ідіоми, фразові дієслова, і т. п., і даються поради та рекомендації по їх використанню.

Підкасти на американській англійській

Десятки різноманітних підкастів від відомої у всьому світі теле - і радіомовної компанії "Голос Америки" (Voice of America). Всі диктори говорять з чіткою американською вимовою. Особливістю є те, що в багатьох підкастах розглядаються історичні події, біографії відомих особистостей, а також розбираються деякі ідіоматичні вирази.