У розділі представлена велика колекція різних текстів на англійській мові: біографії знаменитих людей, оповідання, повісті, топіки, і ін

Читання в оригіналі є дуже важливим елементом в процесі вивчення мови, завдяки читанню формується словниковий запас вивчення англійської. Крім того, читання - це один із самих доступних способів вивчення і вдосконалення мови, читати тексти можна в будь-який час, в будь-якому місці, тим самим, постійно практикуючи навички мови.

Біографії

Біографії відомих, знаменитих, видатних людей. У розділі представлені біографії як великих історичних постатей, так і представників масової культури, і багатьох інших.

Художні твори

Оповідання, повісті, романи, поеми, сонети і ін. від відомих англійських, американських, шотландських, ірландських та ін. письменників. Всі тексти доступні для скачування.

Казки

Різноманітні твори, написані дитячими авторами. Читання казок англійською мовою не представляє труднощів, і буде корисно, в першу чергу, початківцям вивчення англійської.

Топіки

Безліч різних текстів англійською мовою. У розділі представлені як топіки на побутові теми, так і наукові, технічні та ін. теми.