У розділі представлена велика колекція різних текстів на англійській мові: біографії знаменитих людей, оповідання, повісті, топіки, тощо.

Читання в оригіналі є дуже важливим елементом в процесі вивчення мови. Завдяки читанню формується словниковий запас. Крім того, читання — це один з найбільш доступних способів вивчення та вдосконалення мови. Читати тексти можна в будь-який час і в будь-якому місці, таким чином постійно практикуючи мовні навички.

Біографії

Біографії відомих, знаменитих, видатних людей. У розділі представлені біографії як великих історичних постатей, так і представників масової культури, та багатьох інших.

Художні твори

Оповідання, повісті, романи, поеми, сонети тощо від відомих англійських, американських, шотландських, ірландських та інших письменників. Всі тексти доступні для скачування.

Казки

Різноманітні твори, написані дитячими авторами. Читання казок англійською мовою не представляє труднощів і буде корисно, в першу чергу, початківцям вивчення англійської.

Топіки

Безліч різних текстів англійською мовою. У розділі представлені як топіки на побутові теми, так і наукові, технічні та інші теми.