Назва: Конструкції і обороти англійської мови

Автор: А. С. Хорнбі

Рік видання: 1992

Мова: українська

Опис:

Ця книга призначена для тих, хто вивчає англійську мову і може бути використана учнями в середніх і вищих навчальних закладах особами, які самостійно займаються мовою, в якості навчального посібника. Для зручності користування книгою додаються предметний покажчик і покажчик слів.

Пропоновані численні зразки синтаксичних побудов властиві англійській мові, общепонятны і необхідні. Таблиці та схеми, систематизирующие вживання дієслів, іменників, прикметників і прислівників, зручні для "символів" вправ, тобто дають можливість скласти безліч Речень, різноманітних за змістом і не просто граматично правильних, а "идиоматичных", звучать природно. Особливо корисні таблиці, що ілюструють вживання прислівників і визначень, тобто займенників, числівників та інших слів, які здатні замінювати артикль при іменник.

У цій книзі узагальнено багатий матеріал для самостійної роботи над мовою тим, хто вже опанував його основами: таблиці дозволяють тренуватися в складанні різноманітних Речень, а покажчики забезпечують можливість перевірки того, як слід вживати п'ятсот особливо часто зустрічаються слів.

Завантажити (0.38 МБ)

Формат файлу: html