Назва: Англійська мова. Підручник для студентів та аспірантів гуманітарних спеціальностей вузів

Автори: О. А. Колыханова, В. о. Макаєв

Рік видання: 1998

Мова: українська

Опис:

Підручник «Англійська мова» адресований насамперед студентам і аспірантам гуманітарних спеціальностей вищих навчальних закладів, студентам факультетів іноземних мов, а також всім тим, хто бажає підвищити свій рівень володіння мовою, домогтися глибинного розуміння тексту, вдосконалити навички усного і писемного мовлення і перекладу.

Підручник складається з п'яти частин.

Перші дві частини теоретичні. Вони містять матеріали про словниковому складі мови: багатозначності, семантичних полях, структурою простих та складних речень, способи зв'язку між ними, види читання. Теоретичний матеріал доповнюється вправами і завданнями.

Третя і четверта частини містять ілюстративний матеріал, сприяє закріпленню отриманої інформації. Пізнавальні тексти, інформативні, цікаві, сучасні.

П'ята частина складається з вправ, спрямованих на аналіз внутрішньої структури текстів.

Книга відображає останні інноваційні тенденції у методиці викладання мови, орієнтовані на його глибоке і повне вивчення. Новий підхід до вивчення мови висловився в співвідношенні і структурі теоретичного і практичного матеріалу.

Всі тексти і вправи в підручнику мотивационны і взаимонаправленны. Він зручний у користуванні, так як пропонує зручно марковані тексти і вправи; легко лягає на комп'ютерні програми. Він залучає учнів в самостійну роботу і корисний як для роботи в аудиторії під керівництвом вчителя, так і для індивідуальних занять.

Завантажити (0.81 МБ)

Формат файлу: doc