Назва: Як влаштований англійська мова

Автор: В. Я. Плоткін

Рік видання: 2004

Мова: українська

Опис:

Ця книга - не підручник англійської мови. У неї інше завдання - показати і пояснити тим, хто його викладає і вивчає, основні риси внутрішнього устрою цієї мови і його найбільш істотні відмінності від української, щоб допомогти їм виробити на цій основі оптимальну стратегію навчання та навчання і усвідомлено підібрати підходящу для них методику.

Ця книга адресується насамперед тим, хто приступає до засвоєння англійської мови, не покладаючись на мовну пластичність мозку, і тому відчуває потребу розібратися в тому, як влаштований мову, які його істотні відмінності від рідної мови, що саме в ньому представить особливі труднощі, коротше кажучи, якогось роду бар'єр належить подолати. Основна увага в книзі приділяється найбільш істотних рис внутрішнього устрою англійської мови, без розуміння яких неможливо свідомо сформувати механізм управління англійською мовою і успішно завершити початкову ступінь засвоєння мови. Але книга буде корисна і тим, хто продовжує удосконалюватися в англійській мові.

Книга, можливо, зацікавить і тих, кого взагалі залучають мови та їх будова. Адже аналіз внутрішнього устрою будь-якої мови в зіставленні з іншими мовами - серйозна наукова проблема, ще далеко не вирішена мовознавством. У книзі викладається нетрадиційний погляд на неї, який виходить перш за все з єдності та внутрішньої злагодженості всіх елементів ладу мови. Саме такий підхід дозволяє доступно пояснити пристрій англійської мови широкому колу вивчають його і навчальних йому. Однак ця книга - не наукова праця, вона не передбачає у читача ніяких мовознавчих знань, крім самих елементарних граматичних понять, і спеціальні терміни в ній майже не вживаються.

Завантажити (0.1 МБ)

Формат файлу: doc