Назва: Вас неможливо навчити іноземної мови

Автор: Н.Ф.Замяткин

Мова: українська

Опис:

Чесна до останньої коми книга, яка негайно стала класикою жанру і обов'язковим читанням для кожного, хто хоч якоюсь мірою цікавиться мовами.

Парадоксальна книга, невблаганно руйнує міф за міфом, небилицю за небылицей, помилка за помилкою. Книга, що звільняє вас від пут широко поширених застарілих помилок, які не дають оволодіти іноземною мовою. Кожен, хто вивчає або збирається вивчати іноземну мову, просто зобов'язаний прочитати цю книгу, не має аналогів ні за доступністю мови автора (це вам не стандартна «методичка» з її мертвящим мовою!), ні за кількістю і якістю корисних порад.

Блискучий стиль і невимушений гумор викладу роблять цю книжку цікавою і для тих, хто вже «вивчав» іноземну мову в школі або вузі і внаслідок чого остаточно повірив у свою «нездатність» до мов – їм стане зрозуміло, чому вони після всіх цих нестерпно довгих років так і не оволоділи – і не могли опанувати! – мовою, залишаючись у рамках загальноприйнятого формату «навчання».

які Володіють іноземними мовами з задоволенням переконаються у правильності своїх підходів, які дозволили їм вирватися з тьмяно-похмурою камери, набитою відмінками, дієвідмінами і страшними будь-якого нормального людини герундиями.

Багатьом викладачам читати цю книгу буде прикро – і по заслузі! Втім, ображати викладачів іноземних мов самоціллю автора не було, – при бажанні і вони можуть отримати багато корисного для себе.

Таким чином, ця книга написана для всіх і для кожного – усі знайдуть у ній щось цікаве! В тому числі і організатори мовних «лохотронів», разухабистые продавці «секретних сигналів» та інші жваві письменники «успішних» книжонок, без докорів обіцяють навчити вас мови за три хвилини в день: вони повинні знати аргументи автора – свого ворога № 1!

Автор багато років жив у США, де працював перекладачем, викладав і займався іншими – але не менш цікавими речами. Знає кілька мов. Розробив свій власний метод вивчення іноземних мов, який також викладається в цій книзі.

Завантажити (0.29 МБ)

Формат файлу: doc