Англійський та американський сленг - це варіант розмовної мови (як правило, виразно-емоційна), не співпадаючий з нормою літературної мови. Необхідно розрізняти сленг, жаргон, і просторічну (або неформальну) мова. Деякі лінгвісти вважають, що сленг прикрашає мову, привносить у нього яскравість, додає гостроти. Як правило, якщо немає необхідності домогтися ефекту розмовної мови, англійський сленг не використовується у формальній мові і на письмі.

Кількість англійських сленгових виразів у довіднику: 425.

Виберіть букву: A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z 

введіть в поле для пошуку, яке вас цікавить сленговий вираз:


Англійський сленг (американський сленг) буває важко зрозуміти з тієї ж причини, з якої важко піддаються розумінню ідіоми - не знаючи заздалегідь значення цілого вислову, сенс його зрозуміти неможливо, хоч кожне слово цієї фрази окремо і не викликає труднощів. Крім того, сленг потрібно використовувати зважено та обдумано, адже багато сленгові вирази мають кілька образливий, грубий відтінок, і неправильно використане сленговий вираз може образити, образити чи принизити того, по відношенню до кого воно було сказано. Але, незважаючи на це, сленг є дуже вживаним в англійській мові, і його знання (нехай і використання у своїй промові) є вкрай важливим для повноцінного розуміння англійської мови.

В даному розділі зібрані широкоупотребительные і зрозумілі більшості розмовляють англійською сленгові вирази.

Нижче наведено особливості використання даного довідника.

Всі сленгові вирази розташовані строго в алфавітному порядку, тобто з якої букви вираз починається, під тією буквою воно і буде перебувати у нашому довіднику, навіть якщо воно починається з артикля або частинки. Також необхідно зазначити, що більшість з представлених тут сленгових виразів притаманне американському сленгу, як більш употребительному, і зрозумілому більшості розмовляють англійською мовою. Однак деякі представлені тут вирази вживаються тільки в британському варіанті англійської мови, і часто вони не споживані в американській англійській, такі вирази відзначаються відповідним значком (британським прапором). До того ж, як було згадано вище, багато сленгові вирази є досить грубими і образливими, у нашому довіднику такі вирази відзначені як "грубий."