Британський англійська

Дата написання листа в британській англійській ставиться праворуч, на одну сходинку нижче адреси відправника (якщо лист набирається і відправляється в друкованому вигляді, дату також можна ставити у верхньому лівому куті).

Приклад написання адреси праворуч:

Британський варіант написання дати в супровідному листі, коли адреса розташований праворуч

Приклад написання адреси в заголовку:

Британський варіант написання дати в супровідному листі, коли адреса розташований у заголовку

Американський англійський

Дата написання листа в американській англійській ставиться в лівому верхньому куті (іноді вона може розміщуватися по центру вгорі листа), або дата ставиться на одну сходинку нижче заголовка і вирівнюється по лівому краю.

Приклад написання адреси зліва:

Американський варіант написання дати в супровідному листі

Примітка за написання дати

В британській англійській день зазвичай ставиться до місяця. При бажанні можна додати закінчення порядкового числа дня. Прийменник of перед місяцем зазвичай опускається. Перед роком можна поставити кому, але в британській англійській написання зустрічається вже рідко (однак якщо дата є частиною речення, то таке написання зустрічається часто, наприклад: The conference takes place 10-12 December, 2003.).
Наприклад: 5(th) (of) October(,) 2004

В американській англійській місяць зазвичай ставиться перед днем. При бажанні перед числом дня можна поставити певний артикль. Перед роком часто ставиться кома.
Наприклад: October (the) 5(th), 2004

Дату також можна написати, використовуючи тільки цифри. Найбільш поширені форми: 5/10/04 або 5-10-04.

Однак, зверніть увагу, що 5/10/04 зазвичай означає 5 жовтня 2004 в британській англійській, і 10 травня 2004 в американській англійській. Щоб уникнути будь-яких можливих непорозумінь, слід вимовляти місяць, або використовувати скорочення місяця.