Business English Certificate (BEC) – міжнародно-визнаний документ, який є для роботодавців свідченням того, що власник такого документа має навички щодо вживання англійської на робочому місці.

BEC – самий підходящий для вас іспит, якщо ви плануєте створити кар'єру в бізнесі та бізнес-сферах. Існує три різних рівня BEC: початковий, середній і вищий.

Підходить вам BEC?

Якщо знання вашої англійської достатньо для більшості простих ситуацій, наприклад, для покупок, то можна розглянути можливість отримання BEC. Слід розуміти або цікавитися бізнесом, комерційної і підприємницької діяльністю.

Навіщо здавати BEC?

В першу чергу, хороше знання англійської необхідно для вдалої кар'єри в міжнародному бізнесі. Якщо ви продемонструєте, що у вас є необхідні знання мови, у вас буде велика перевага на ринку працевлаштування, і набагато більше можливостей для роботи за кордоном.

BEC є підтвердженням того, що ви вчили англійську в необхідній мірі, і вмієте користуватися ним у бізнес-діяльності.

Підготовка до іспиту BEC допоможе вам у розвитку навиків реального спілкування і додасть вам впевненості при їх використанні.

Визнання у світі

BEC офіційно визнається більш, ніж тисячею навчальних організацій, роботодавцями, міністерствами, органами уряду, і професійними організаціями по всьому світу відповідний для бізнес-діяльності.

Провідні міжнародні компанії, такі, як Sony Ericsson, Shell, Vodafone, Bayer, Coca-Cola і HSBC визнають BEC у своїх філіях по всьому світу.