Michigan Examination for the Certificate of Competency in English (ECCE) – це спільний іспит з англійської мови рівня high-intermediate. В іспиті використовується американський англійська.

Підходить вам ECCE?

ECCE спрямований, в першу чергу, на оцінку розмовних навичок англійської мови, а не на оцінку формального знання англійської. На іспиті використовуються більш "загальну" мову, а не "академічний".

Що собою являє Michigan ECCE?

Іспит триває 3 години, і складається з декількох етапів:

Listening: 2 розділу 50 питань.
Grammar: 50 питань.
Vocabulary: 35 питань.
Reading: 3 розділу 30 питань.
Writing: 1.
Speaking: співбесіду з екзаменатором.

ECCE в порівнянні з іншими іспитами

Ті, хто отримують сертифікат ECCE, повинні мати приблизно такі ж навички мови, як і ті, хто отримують Cambridge First Certificate (FCE). Рівень тих, у кого є сертифікат ECCE – вище середнього.

Як оцінюється ECCE?

Оцінка, выставляющаяся за результатами, є сукупною, тобто оцінка тих кандидатів, які слабкі в одній області, компенсується за рахунок іншої області, в якій вони сильні. Це означає, що можна провалити один з чотирьох розділів іспиту (Speaking, Listening, Reading, Writing), і все одно здати іспит ECCE, якщо оцінки за інші розділи значно вище мінімальних оцінок. Ті, хто провалив більше одного розділу, не здають іспит. Кандидати, які не склали іспит, повідомлять, які розділи вони не здали, так що вони будуть знати, в яких областях їм потрібно покращувати знання. Як правило, здають іспит повинні правильно виконати 65% завдань у кожному з розділів, щоб його здати.